Mūzikas producents (producente)

Tavam skaņdarbam ir nepieciešams mūzikas producents? Sazinies ar mani un es palīdzēšu tavai dziesmas idejai pārtapt par mūsdienīgu, skanīgu un prātā paliekošu ierakstu. Vokāla ieraksts un apstrāde, melodijas, bungas u.c. skaņu celiņi - varam apstrādāt jau esošos vai izveidot jaunus. Piedāvāju arī gan mūzikas, gan liriku komponēšanu.

Samanta Brante

Esmu, iespējams, vienīgā mūzikas producente Jelgavā. Es darbojos ar Logic X, Serum, Sylenth1, Arcade u.c. programmām studijā Jelgavas novadā.

Mūzikas producents - producente

Latviešu mūziķi - piedāvājums jums!

Latviešu mūziķi ir nozīmīgs mūsu tautas kultūras pamatakmens, tāpēc ir svarīgi radīt vēl vairāk vērtības latviešu mūzikas krājumos. Radīsim kopā! Vai nu tās būtu sadarbības iespējas kopīga skaņdarba veidošanā, ierakstīšanā, komoponēšanā vai producēšanā - viss ir iespējams. Melodiju komponēšana uz taustiņiem, to pārveidošana jebkura instrumenta skaņās ar sintezatoriem, bungu celiņu elektroniska rakstīšana - arī īstu bungu skaņas var radīt elektroniski. Es strādāju ar jaunākajām un mūsdienīgākajām tehnoloģijām mūzikas radīšanā.

Latviešu mūzika pasaulē

Latviešu mūzika pasaulē var nonākt ar dažāda veida interneta reklāmas palīdzību. Es konsultēju un piedāvāju reklāmas iespējas mūziķiem un arī jebkuram citam. Tās var būt reklāmas sociālajos tīklos kā Facebook, Instagram, Draugiem, TikTok vai arī reklāmraksti Latvijas un ārzemju ziņu portālos. Mēs atradīsim labākās iepējas tieši tev un - tici vai nē - reklāmas risinājumu ir iespējams atrast jebkuram budžetam. Tu būsi pamanīts!

Dalies!

Arī vēlies šādu mājaslapu?

Iegādājies to pie zuz.lv!

© Autortiesības 2020 - 2021 Samanta Brante. Visas tiesības aizsargātas.

This web page was built with Mobirise web themes